اولین تیزر فیلم Matrix 4 منتشر شد | فارس کیدذ – FarsKids

اگر در وبسایت ماتریکس قرص قرمز را انتخاب کنید، تیزر های فیلم The Matrix Resurrections با روایت یحیی عبدل متین دوم برای شما پخش خواهد شد و اگر قرص آبی را انتخاب کنید شاهد نمایش تیزر ها با صدای نیل پاتریک هریس که شخصیت نامشخصی در فیلم دارد خواهید بود. البته باید به این نکته اشاره کرد که تیزر های یکسان نیستند و اگر دوباره همان قرص را انتخاب کنید ممکن است تیزر متفاوتی برای شما پخش شود. علاوه بر این با توجه به تیزر های منتشر شده ظاهرا یحیی عبدل متین دوم نقش نسخه جوان شده مورفیوس را ایفا خواهد کرد که احتمالا دلیل جوان شدن این شخصیت را در تریلر متوجه خواهیم شد.

کیانو ریوز در نقش نئو، جیدا پینکت اسمیت در نقش نیوبی، کری-ان ماس در نقش ترینیتی، لمبرت ویلسون در نقش مروینجین، نیل پاتریک هریس، یحیی عبدل متین دوم، جسیکا هنویک، توبی آنوومیر، جاناتان گروف، پریانکا چوپرا، اندرو کالدول و مکس ریملت، اراندیرا ایبارا، از جمله بازیگران فیلم Matrix 4 هستند. وظیفه کارگردانی و نگارش فیلمنامه فیلم The Matrix Resurrections بر عهده لانا واچوفسکی قرار دارد.

فیلم Matrix 4 برای اکران در تاریخ ۲۲ دسامبر (۱ دی) برنامه ریزی شده است. این فیلم همزمان با اکران در سالن های سینما از طریق سرویس استریم HBO Max نیز پخش خواهد شد.


منبع : Comingsoon

Matrix 4,ماتریکس 4

#اولین #تیزر #فیلم #Matrix #منتشر #شد #فارس #کیدذ #FarsKids

[ad_2]

[ad_1]

آهنگ جدید

Leave a Reply