دانلود آهنگ نوران وای از حال بدم (MP3 اصلی) + متن ترانه • گلسارموزیک

آهنگ وای از حال بدم یک آهنگ پاپ با ریتم تند و مناسب جمع های پر شور و شادی است. وای از حال بدم ، آهنگی است که توسط نوران و تیم موفق او ضبط شده است. این آهنگ توسط بهترین ترانه سراها ستایش شده است. نوران و تیم مشاور او هنگام ساختن آهنگ، قصد داشتند حال و هوا و سبک تم های خاطره انگیز سبک پاپ موسیقی را به تصویر بکشند، از جمله اشعار شادی آور و مناسب مناسبت های شاد که اصولا غالب مردم به آن علاقه دارند. آهنگ وای از حال بدم ، تمجید و تحسین بسیاری در رابطه با اشعار، تولید و اجرای آواز توسط نوران دریافت کرده است. منتقدان و نشریات متعدد موسیقی آن را در میان بهترین تم های آهنگ های شاد قرار داده اند. این آهنگ یک موفقیت در سطح کشور بود و در صدر جدول پرطرفدارترین آهنگ های اخیر قرار گرفت. انتظار می رود تا این آهنگ برای اولین بار به صورت زنده برای طرفداران نوران توسط او اجرا کرد. منتقدان این آهنگ را یک پیروزی محض برای او در فصل جدید موسیقی پاپ در نظر گرفته اند و جذابیت کلی آهنگ را ستوده اند. در نهایت این اهنگ نه تنها توسط منتقدین بلکه از نظر طرفداران نوران با آهنگ های شاد خوانده شده در دوران طلایی پاپ ایران مقایسه شده است. آهنگ وای از حال بدم ، در نوع خود علاوه بر تاثیر بر مخاطبین، الهام بخش هم بود.

این موفقیت آنقدر برجسته بود که همه این جهش بزرگ را از این خواننده نوظهور و در این سطح غیر منتظره اعلام کردند. درست است که آهنگ وای از حال بدم از نوران یک آهنگ جوان پسند است اما او تلاش کرده است تا احساس همه قشرها را به تم این آهنگ و به اجرای خود جلب کند. با تم زیبا و احساسی که این ترانه دارد، انتظار می رود که اجرای زنده این ترانه به زیباترین شکل انجام شود. همین موضوع باعث شده است تا طرفداران این خواننده جوان بی صبرانه منتظر این اتفاق طی چند ماه آینده باشند. شما را به شنیدن این آهنگ زیبا دعوت می کنیم!

 

اهنگ جدید,download new track,Vay Az Hale Badam,دانلود آهنگ,دانلود آهنگ جدید,دانلود آهنگ وای از حال بدم نوران,نوران,نوران وای از حال بدم

#دانلود #آهنگ #نوران #وای #از #حال #بدم #MP3 #اصلی #متن #ترانه #گلسارموزیک
آهنگ جدید

Leave a Reply